Czym fotografia jest dla mnie?


Fotografuję, żeby się przekonać, jak to będzie wyglądało na zdjęciu

O mnie


Kilka słów o tym kim jestem, co robię i dlaczego właśnie fotgrafia jest dla mnie tak ważna

Rafał GajekNazywam się Rafał Gajek, mieszkam we Wrocławiu i od wielu lat pasjonuję się fotografią. Towarzyszy mi każdego dnia i staram się nią dzielić oraz zarażać innych ludzi. Od pewnego czasu fotografia stała się również moim sposobem na życie. Fotografuję uroczystości ślubne, weselne, plenery, imprezy okolicznościowe jak również wykonuję portrety dzieci i dorosłych. W mojej pracy kieruję się głównie zasadą bycia „niewidocznym”, a nie w centrum uroczystości, dzięki czemu osoby przeze mnie fotografowane czują się swobodnie. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych.

Używam profesjonalnego sprzętu fotograficznego i od lat jestem przywiązany do marki Nikon.

Przyjmuję zlecenia z całego województwa dolnośląskiego i opolskiego. Nie wykluczam pracy w innych regionach.

Słowa fotografa Henri Cartier-Bresson, które mnie inspirują:

Fotografowanie – podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.”

Ewelina i Dominik
"Jeśli cenicie sobie pełen profesjonalizm oraz chcecie żeby wasze zdjęcia wyglądały niesamowicie to serdecznie polecamy. Jego znakiem rozpoznawczym jest wspaniała jakość wykonywanych zdjęć oraz niekonwencjonalne podejście do tematu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe chwile."

Ewelina i Dominik
Natalia i Paweł
"Dziękujemy za pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających ten szczególny dla nas dzień! Rafała możemy polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu."

Natalia i Paweł
Magda i Łukasz
"Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia. Mamy cudną pamiątkę ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy, a jednocześnie łapie niezwykłe momenty. Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Polecamy wszystkim."

Magda i Łukasz
Kasia i Janek
"Rafał, jeszcze raz dzięki piękne! Atmosfera sesji jak i jej efekt końcowy całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Do tego albumy, które otrzymaliśmy robią na wszystkich ogromne wrażenie. Jesteś profesjonalistą w 100%."

Kasia i Janek