Fotografia noworodkowa i niemowlęca


Zamysłem fotografii noworodkowej jest utrwalenie krótkiego okresu życia Twojego maleństwa trwającego zaledwie kilka dni. Masz wyłącznie jedną i jedyną szansę na utrwalenie tego momentu.

Zosia

Sesja Zosi odbyła się w jej domu. Rodzice uczestniczyli w zdjęciach. Modelka skończyła już 4 miesiąc, co ważne sama potrafiła utrzymać główkę. Dzięki temu możliwe były do zrobienia ujęcia jak obok. Dziecko w takim wieku reaguje już na wołanie, klaskanie itp. więc zaangażowanie rodziców jest wymagane.


Nina

Sesja Niny również miała miejsce w jej domu.

Fotografia noworodkowa to stosunkowo nowa dziedzina fotografii, przynajmniej w Polsce. Zdjęcia wykonuje się najczęściej do 2 tygodnia życia maluszka. Warto zastanowić się nad wyborem fotografa nieco dłużej i upewnić się czy dana osoba potrafi obchodzić się z noworodkiem w odpowiedni sposób, czy zachowuje wszelkie zasady bezpieczeństwa podczas robienia zdjęć stawiając dobro dziecka na pierwszym miejscu.

Jako fotograf zachowuję wszystkie możliwe zasady bezpieczeństwa, ciągle uczę się czegoś nowego i poszerzam swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną.


Kuba

Kubuś był w czasie sesji bardzo grzeczny i wyrozumiały wobec fotografa.


Antek

Antoś miał niecałe 4 miesiące i chętnie pozował do zdjęć. W trakcie sesji miał drzemkę ale dzięki temu mogliśmy dłużej popracować.

0 View
 SharesNext
Fotografia noworodkowa i niemowlęca
Previous
Fotografia dziecięca
More Portfolios